Zadanie współfinansowane ze środków 
otrzymanych od Powiatu Pruszkowskiego

Jak już informowaliśmy Zarząd Towarzystwa podpisał z Powiatem Pruszkowskim umowę dotyczącą realizacji zadania publicznego pod nazwą „100 lat historii LO im T. Zana w 100-lecie niepodległości”.

Zgodnie z Umową o realizacji zadania publicznego termin realizacji zawiera się w okresie od 10 lipca do 30 września br.

Realizację zadania rozpoczęliśmy od: uzgodnień z Dyr. LO im. T. Zana Panią Ewą Król oraz  dokonania uzgodnień z wykonawcami: tablicy i pozostałych elementów instalacji.

Aktualny stan realizacji zadania przedstawia się następująco:

  1. Uzgodniliśmy z Dyr. LO im. T. Zana miejsce, w którym zainstalowana będzie tablica oraz szyby, na których wyklejone będą pozostałe elementy instalacji.

Ustaliliśmy również termin uroczystości odsłonięcia tablicy – 29 września br.

Na początku września spotkamy się z nauczycielami i uczniami LO im. T. Zana w celu ustalenia oprawy artystycznej uroczystości, którą zapewnią uczniowie Szkoły. Spotkamy się również z Radą Rodziców celem określenia zakresu udziału w uroczystości.

  1. Uzyskaliśmy potwierdzenie udziału w uroczystości najbliższej rodziny W. Młynarskiego.
  2. Dokonaliśmy wyboru artysty, który wykona tablicę, a także uzgodniliśmy artystyczne i techniczne szczegóły dotyczące dzieła. Podpisaliśmy z artystą umowę.
  3. Na początku sierpnia złożymy zamówienie na wykonanie folii z nadrukami oraz ich wyklejenie. Dokonaliśmy ustaleń z wykonawcą, pozostaje uzgodnienie terminu realizacji.
  4. Na początku września przygotujemy wspólnie ze Szkołą i wyślemy zaproszenia na uroczystość odsłonięcia tablicy.

 

 
Strona 100 lecia Zana
Logo 100 lecia
Strona Liceum

Logo Towarzystwa

Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Koleżanki i Koledzy Aby stać się członkiem Towarzystwa wystarczy po zapoznaniu się ze statutem wypełnić deklaracje członkowską i wysłać ją na adres korespondencyjny podany w zakładce kontakt z nami. Składka członkowska wynosi 50 złotych rocznie.

Kontakt

Niezbędne linki
Dokumenty