16 lutego przedstawiciele Zarządu Towarzystwa, razem z Dyrektor LO im. T. Zana, spotkali się z Prezydentem Pruszkowa Pawłem Makuchem.

Głównym tematem rozmowy był Jubileusz 100-lecia Szkoły przypadający w tym roku. Przedstawiliśmy Prezydentowi plany dotyczące przedsięwzięć i uroczystości z okazji Jubileuszu 100-lecia Szkoły. Omówiliśmy również wątpliwości dotyczące zorganizowania uroczystości mających zgromadzić większą liczbę uczestników,  w związku z obowiązującym reżimem sanitarnym i przewidywaniami rozwoju sytuacji. Głównym punktem obchodów Jubileuszu będzie odsłonięcie Tablic poświęconych dyrektorom, nauczycielom, pracownikom administracyjnym i technicznym oraz absolwentom Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Tomasza Zana w Pruszkowie, związanych ze Szkołą w latach 1921 – 2021. 

Pan Prezydent zwrócił naszą uwagę na inne możliwości realizacji obchodów Jubileuszu 100-lecia Szkoły, również w formie udziału w przedsięwzięciach kulturalnych organizowanych przez Miasto. 

Wstępnie umówiliśmy się z panem Prezydentem na kolejne spotkania robocze  dotyczące Jubileuszu Szkoły.

Zarząd Towarzystwa

Strona 100 lecia Zana
Logo 100 lecia
Strona Liceum

Logo Towarzystwa

Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Koleżanki i Koledzy Aby stać się członkiem Towarzystwa wystarczy po zapoznaniu się ze statutem wypełnić deklaracje członkowską i wysłać ją na adres korespondencyjny podany w zakładce kontakt z nami. Składka członkowska wynosi 50 złotych rocznie.

Kontakt

Niezbędne linki
Dokumenty