Rok 2021 jest setnym rokiem funkcjonowania „Naszej Starej Budy”
Uczyliśmy się na: „Narodowej”, „Klonowej”, „Lipowej”, (kilka miesięcy w 1945 roku w budynku szkoły im. H Sienkiewicza), „Daszyńskiego” i obecnie ‘Daszyńskiego”, wejście od ul. Obrońców Pokoju.
Na stulecie powstało Logo, które prezentujemy poniżej w następnej informacji, oraz powstała strona  internetowa dedykowana stuleciu Szkoły (adres podamy niebawem).

Mieszkamy (Absolwenci Zana) na całym Świecie, chodziliśmy po najwyższych górach, żeglowaliśmy po morzach i oceanach, broniliśmy Ojczyzny często poświęcając życie, byliśmy lekarzami, prawnikami, nauczycielami-trenerami, inżynierami, ekonomistami, architektami, pisarzami, poetami, artystami, sportowcami krajowego
światowego formatu, wojskowymi, strażakami, duchownymi, geologami
i reprezentantami różnych opcji politycznych i światopoglądowych, pracowaliśmy w różnych wolnych zawodach i biznesach, pełniliśmy różne funkcje samorządowe i rządowe, byliśmy w polityce.

„Kto żyw” dajcie znać. Piszcie do nas. Wspominajcie wspólne lata ze Szkoły.
Czytajcie naszą stronę – może nawiążecie dawne, zapomniane kontakty. Dowiecie się czegoś o Szkole czy i o swoich dawnych koleżankach 
i kolegach.
Będziemy informować o planach i działaniach dotyczących uroczystości obchodów Jubileuszu Szkoły.
 

                Zarząd
Towarzystwa Absolwentów LO im. T. Zana.

 

Strona 100 lecia Zana
Logo 100 lecia
Strona Liceum

Logo Towarzystwa

Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Koleżanki i Koledzy Aby stać się członkiem Towarzystwa wystarczy po zapoznaniu się ze statutem wypełnić deklaracje członkowską i wysłać ją na adres korespondencyjny podany w zakładce kontakt z nami. Składka członkowska wynosi 50 złotych rocznie.

Kontakt

Niezbędne linki
Dokumenty