Nasza „Stara Buda” w przyszłym roku ukończy 100 lat. Patrząc na nowoczesny budynek Szkoły, energicznych, kreatywnych i jak zwykle młodych uczniów, młode grono nauczycielskie i dyrekcję, wydaje się, że określenie „Stara Buda” jest mocno przesadzone. A jednak 100 lat minęło, może nie jak jeden, ale co najwyżej dwa dni.
Rada Pedagogiczna i Dyrekcja Szkoły wspólnie z Towarzystwem Absolwentów postanowiły przygotować obchody 100-lecia najlepiej jak to jest możliwe. W celu godnego upamiętnienia tego unikalnego zjawiska, jakim jest LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie, a także mając na uwadze zapewnienia nauczycielom i uczniom Szkoły odpowiedniego miejsca w naszej pamięci i historii Niepodległej, postanowiliśmy powołać grono ludzi, którzy będą czuwać nad organizacją obchodów, zapewnią ich właściwą oprawę oraz przyczynią się do rozpropagowania naszego jubileuszu.
W skład tego ciała wejdą znani absolwenci Szkoły, przedstawiciele władz samorządów, a także osoby, które przyczyniły się do sukcesów Szkoły. Powołane grono ma być kompetentne i sprawne w swoich działaniach, co wyklucza nadmiernie rozbudowane struktury. A przecież osób spełniających powyższe warunki jest naprawdę dużo więcej.
Nadanie aktów powołania oraz pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 06 marca w Szkole. Dalsze informacje wkrótce.

Dyrektor LO im. T. Zana
w Pruszkowie                                                                        Zarząd Towarzystwa Absolwentów,
                                                                                                         Wychowanków i Przyjaciół
                                                                                                       LO im. T. Zana w Pruszkowie

Strona 100 lecia Zana
Logo 100 lecia
Strona Liceum

Logo Towarzystwa

Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Koleżanki i Koledzy Aby stać się członkiem Towarzystwa wystarczy po zapoznaniu się ze statutem wypełnić deklaracje członkowską i wysłać ją na adres korespondencyjny podany w zakładce kontakt z nami. Składka członkowska wynosi 50 złotych rocznie.

Kontakt

Niezbędne linki
Dokumenty