Wreszcie przyszedł maj, zazielenił się świat, zakwitły kasztany, a więc .… MATURA !

27 kwietnia nasze Liceum pożegnało absolwentów klas III. W podniosłej atmosferze, w obecności Sztandaru Szkoły, dyrekcji, grona pedagogicznego, zaproszonych gości, licznie zgromadzeni abiturienci otrzymali Świadectwo Ukończenia Liceum Ogólnokształcącego im. Tomasza Zana.

Jak zwyczaj każe, byli też na tej uroczystości przedstawiciele Zarządu Towarzystwa Absolwentów LO Zana, którzy wręczyli trzem wyróżniającym się uczniom nagrody książkowe – poezje naszego sławnego Kolegi Wojtka Młynarskiego.

Były gratulacje i nagrody, bo też nieprzeciętna młodzież kończyła naszą Szkołę w bieżącym roku i pewnie niejeden z obecnych tu jej uczniów zabłyśnie zawodową karierą w dorosłym życiu. My – „starzy” absolwenci „Zana”   życzymy tego Wam, naszym młodszym kolegom, bardzo serdecznie i niech nie opuszcza Was szczęście.

Strona 100 lecia Zana
Logo 100 lecia
Strona Liceum

Logo Towarzystwa

Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Koleżanki i Koledzy Aby stać się członkiem Towarzystwa wystarczy po zapoznaniu się ze statutem wypełnić deklaracje członkowską i wysłać ją na adres korespondencyjny podany w zakładce kontakt z nami. Składka członkowska wynosi 50 złotych rocznie.

Kontakt

Niezbędne linki
Dokumenty