Zapewne przypominacie sobie ostatnie Walne Zgromadzenie Członków Towarzystwa (WZ) i Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Towarzystwa (NWZ), które odbyliśmy odpowiednio 13 stycznia i 10 lutego br. Zebrania te były naładowane ogromnymi emocjami rozniecanymi przez honorowego członka Towarzystwa Pana P. Przypomnijmy: Pan P. wnioskował o zmiany programów WZ i NWZ oraz powołanie Sądu Koleżeńskiego. Wnioski Pana P. były każdorazowo poddawane głosowaniu – zebrani członkowie Towarzystwa odrzucali te wnioski miażdżącą przewagą głosów (zawsze powyżej 90 %). Wola zdecydowanej większości członków Towarzystwa biorących udział w WZ i NWZ nie wystarczyła Panu P., bo nie była zgodna z jego oczekiwaniami. Toteż Pan P. rozpoczął pisemną batalię z Komisją Rewizyjną i Zarządem Towarzystwa. Ponieważ i ta go nie zadowoliła skierował skargę do Starosty Pruszkowskiego jako organu nadzorującego. Tak więc od lutego br. znaczącym czasowo zajęciem Zarządu jest przygotowywanie opinii i odpowiedzi dla Pana P., a od kwietnia również dla Starostwa.

Uznając, iż sprawa ta dotyczy Towarzystwa, a nie tylko Zarządu Towarzystwa, Zarząd podjął decyzję o poinformowaniu członków Towarzystwa.

Jeśli uznacie, że sprawa wymaga dodatkowych wyjaśnień ze strony Zarządu bądź Komisji Rewizyjnej to prosimy o kontakt.

Strona 100 lecia Zana
Logo 100 lecia
Strona Liceum

Logo Towarzystwa

Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Koleżanki i Koledzy Aby stać się członkiem Towarzystwa wystarczy po zapoznaniu się ze statutem wypełnić deklaracje członkowską i wysłać ją na adres korespondencyjny podany w zakładce kontakt z nami. Składka członkowska wynosi 50 złotych rocznie.

Kontakt

Niezbędne linki
Dokumenty