Po wielu latach starania całego środowiska zanowskiego o wybudowanie nowej siedziby naszej Szkoły, wreszcie doczekaliśmy się, że młodzież licealna będzie mogła uczyć się w warunkach jak przystało na XXI wiek.
Przy pełnym zrozumieniu Starostwa Powiatowego w Pruszkowie trudnej sytuacji Liceum i pilnej potrzeby poprawy warunków lokalowych uczniów „Zana” na jesieni 2015 roku rozpoczęła się budowa nowej siedziby naszego Liceum.

Prace budowlane postępują dość szybko przy sprzyjającej w tym roku pogodzie.

Strona 100 lecia Zana
Logo 100 lecia
Strona Liceum

Logo Towarzystwa

Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Koleżanki i Koledzy Aby stać się członkiem Towarzystwa wystarczy po zapoznaniu się ze statutem wypełnić deklaracje członkowską i wysłać ją na adres korespondencyjny podany w zakładce kontakt z nami. Składka członkowska wynosi 50 złotych rocznie.

Kontakt

Niezbędne linki
Dokumenty