Jak zapewne nasi Absolwenci wiedzą ze starego budynku szkoły przeniesiono i „na tymczasem” zdeponowano pamiątkowe tablice, jakie były wewnątrz i na zewnątrz budynku. Nadchodzi teraz czas na kolejne wmurowanie ich w nowe miejsca w nowym budynku szkoły. Okazja taką będzie ufundowanie nowej tablicy poświęconej wybitnej pedagog, powszechnie lubianej Marii Kazimiery ANTERSZLAK. Tablicę ową ufundowano z inicjatywy wychowanków-absolwentów klasy XI C rocznika maturalnego 1966.

Uroczystość odsłonięcia nowej tablicy prof. Anterszlak przewidziano na sobotę 16 września br. w godz. 11 – 13,oo, a w programie przewidziano:

– odsłonięcie tablicy

– złożenie kwiatów oraz wystąpienia okolicznościowe

– spotkanie rodziny Pani Profesor, sponsorów i naszych absolwentów z dyrekcją szkoły

– wręczenie podziękowań

Warto dodać, iż korzystając niejako z „czynności murarskich” umocowane i odsłonięte będą ponadto tablice: małżeństwa Stanisławy i Leona OSTROWSKICH oraz Włodzimierza WOJKOWSKIEGO. Zainteresowanych zapraszamy na uroczystość.

Strona 100 lecia Zana

Logo 100 lecia

Strona Liceum

Logo Towarzystwa

Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Koleżanki i Koledzy Aby stać się członkiem Towarzystwa wystarczy po zapoznaniu się ze statutem wypełnić deklaracje członkowską i wysłać ją na adres korespondencyjny podany w zakładce kontakt z nami. Składka członkowska wynosi 50 złotych rocznie.

Kontakt

Niezbędne linki

Dokumenty