Tradycyjnie spotykaliśmy się dwa razy do roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy. W trakcie tych spotkań członkowie Towarzystwa regulowali składki członkowskie. W tym roku, z powodu pandemii, nie odbyło się żadne z tych spotkań. Nie było więc okazji do gotówkowej wpłaty składek. 

Jak to często bywa, sytuacje nadzwyczajne, kryzysowe przyspieszają wprowadzanie rozwiązań stosowanych w innych obszarach już od dawna. W przypadku składek członkowskich prosimy o ich wpłacania za pośrednictwem banków w formie przelewów.

Składki przekazywać należy na rachunek:

Towarzystwo A. W. P G. L. O T. ZANA

Bank Pekao SA

49 1240 6380 1111 0011 0452 0748

W polu tytułem należy wpisać: nazwisko, imię – składka członkowska za 2021 r.

(w przypadku przekazywania składek za okresy zaległe, należy podać lata za jakie lata przekazywane są składki np. …  za 2020 r. i 2021 r.)

Przypominamy, że roczna składka członkowska wynosi 50 zł.

W przypadku wątpliwości związanych ze składkami prosimy o kontakt ze Skarbnikiem Towarzystwa Krystyną Dobrowolską tel.: 608 484 233 lub mailowo: jdobrowolski5@wp.pl.  

Zarząd Towarzystwa

Strona 100 lecia Zana
Logo 100 lecia
Strona Liceum

Logo Towarzystwa

Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Koleżanki i Koledzy Aby stać się członkiem Towarzystwa wystarczy po zapoznaniu się ze statutem wypełnić deklaracje członkowską i wysłać ją na adres korespondencyjny podany w zakładce kontakt z nami. Składka członkowska wynosi 50 złotych rocznie.

Kontakt

Niezbędne linki
Dokumenty