Na początku lutego Krysia i Jacek Dobrowolscy obchodzili piękną rocznicę – 50‑lecie pożycia małżeńskiego. Krysia i Jacek: uczniowie i absolwenci Zana, a później profesorowie Naszej Szkoły. Ludzie serdeczni, bezinteresowni i uczynni. Tymi cechami „zarazili” swoje dzieci, wnuki, a teraz będą je przekazywać prawnukom. Również wielu z ich uczniów posiada te cechy. W Towarzystwie od zawsze i zawsze znajdują czas i chęć aby wspomagać organizację różnych wydarzeń ważnych dla Zaniaków, a także bieżącą działalność Towarzystwa.

Działalność na rzecz środowiska Zaniaków to nie jedyna działalność społeczna, w jakiej biorą udział Krysia i Jacek.

Warto zaznaczyć, że są najliczniejszym rodem w Zanie – 15 przedstawicieli rodu Dobrowolskich to absolwenci Zana, a aktualnie do Zana uczęszcza wnuczka Krysi i Jacka. To razem 16 Dobrowolszczaków w Zanie, poczynając od mamy Jacka Haliny Dobrowolskiej, która maturę ukończyła w 1930 r.

W ubiegłym tygodniu Krysia za swoją działalność pedagogiczną została odznaczona brązowym Krzyżem Zasługi.

Kochani! życzymy Wam, abyście jak najdłużej mieli czas i chęć do przekazywania swojej pozytywnej energii i „zarażania” nastawieniem do życia swoich najbliższych, a także innych bliskich Wam ludzi, w tym Zaniaków.

 

Zarząd Towarzystwa

Strona 100 lecia Zana
Logo 100 lecia
Strona Liceum

Logo Towarzystwa

Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Koleżanki i Koledzy Aby stać się członkiem Towarzystwa wystarczy po zapoznaniu się ze statutem wypełnić deklaracje członkowską i wysłać ją na adres korespondencyjny podany w zakładce kontakt z nami. Składka członkowska wynosi 50 złotych rocznie.

Kontakt

Niezbędne linki
Dokumenty