12 stycznia br. spotkaliśmy się w Szkole, jak co roku, żeby złożyć sobie życzenia Świąteczne i Noworoczne.

W spotkaniu wzięli udział absolwenci i przyjaciele naszej Szkoły, razem ok. 70 osób. Jak zwykle w spotkaniu brali udział przedstawiciele miejscowych władz. Tak się złożyło, że w obecnej kadencji są to absolwenci naszej Szkoły: Krzysztof Rymuza – Starosta Pruszkowski, Paweł Makuch – Prezydent Miasta Pruszkowa, Konrad Sipiera – Zastępca Prezydenta Miasta Pruszkowa, Małgorzata Pachecka – Wójt Gminy Michałowice.

Spotkanie Świąteczne nie mogło się odbyć bez wypróbowanych przyjaciół naszej Szkoły: Księdza Mariana Mikołajczaka, Proboszcza Parafii Św. Kazimierza w Pruszkowie oraz byłego, wieloletniego Prezydenta Pruszkowa Jana Starzyńskiego.

Po wspólnej modlitwie, zaśpiewaliśmy Kolędy i podzieliliśmy się Opłatkiem. Dalszą część spotkania spędziliśmy na rozmowach w mniejszych i większych grupach. Mamy nadzieję, że uczestnicy spotkania odnajdą się na załączonych zdjęciach.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły za udzielenie gościny i zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie.

Strona 100 lecia Zana
Logo 100 lecia
Strona Liceum

Logo Towarzystwa

Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Koleżanki i Koledzy Aby stać się członkiem Towarzystwa wystarczy po zapoznaniu się ze statutem wypełnić deklaracje członkowską i wysłać ją na adres korespondencyjny podany w zakładce kontakt z nami. Składka członkowska wynosi 50 złotych rocznie.

Kontakt

Niezbędne linki
Dokumenty