95 rocznica powstania naszej szkoły, jaka mija w bieżącym roku zobowiązuje nas do zorganizowania IX Zjazdu Absolwentów. Zjazd odbędzie się 24 września (sobota) 2016 roku

Przedstawiamy program Zjazdu

godz.12-Msza Św. w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie w intencji Szkoły, Profesorów, Uczniów i Absolwentów godz.-13-Spotkanie w Spółdzielczym Domu Kultury przy Hubala 5 w Pruszkowie. Po rejestracji uczestników w Biurze Zjazdu i odebraniu przez nich pamiątek odbędzie się część oficjalna i artystyczna Zjazdu.

Po tym planujemy zebranie sprawozdawczo-wyborcze Towarzystwa Absolwentów, podczas którego dokonamy wyboru nowego Zarządu. godz.15-Najbardziej ulubiona przez absolwentów część Zjazdu-spotkania klasowe w budynku naszej Szkoły, dokąd zawiezie nas zamówiony autokar. Tam będzie czekał gorący poczęstunek.

IX Zjazd Absolwentów zakończy wieczorek Taneczny

Koszt indywidualny uczestnictwa w Zjeździe wynosi 100 zł

Kwotę tę należy wpłacić na konto:

83801600032003001200070351

Prosimy o zgłaszanie swojego udziału w spotkaniu z podaniem adresu zamieszkania maila, nr. telefonu i roku matury

piotr.hoser@wp.pl
Piotr Hoser 05-806 Komorów ul Akacjowa 3
bratynska1@gmail.com
Barbara Ratyńska Al. Wojska Polskiego 70m 12

Strona 100 lecia Zana
Logo 100 lecia
Strona Liceum

Logo Towarzystwa

Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Koleżanki i Koledzy Aby stać się członkiem Towarzystwa wystarczy po zapoznaniu się ze statutem wypełnić deklaracje członkowską i wysłać ją na adres korespondencyjny podany w zakładce kontakt z nami. Składka członkowska wynosi 50 złotych rocznie.

Kontakt

Niezbędne linki
Dokumenty