Zarząd naszego Towarzystwa spotyka się regularnie, w drugą środę każdego miesiąca w Pałacyku „Sokoła” o godz. 18.30.
Na zebraniach zawsze omawiamy bieżące sprawy środowiska zaniaków, planujemy działanie na przyszłość. Są więc to spotkania robocze, choć nie brak też na nich wątków osobistych, jak to wśród przyjaciół.
Ale to ostatnie, marcowe zebranie miało wyjątkowy charakter : dziękowaliśmy na nim pięciu Absolwentom za ich wieloletnią pracę w Zarządzie, bo grudniowe wybory zmieniły skład osobowy naszych władz.
Podziękowania i kwiaty składali odchodzącym z Zarządu Kolegom obecny prezes Towarzystwa Piotr Hoser i wiceprezes Barbara Ratyńska.
Dziękujemy Wam, kochane Koleżanki i Koledzy za obecność w działaniu na rzecz przyszłości naszej Szkoły, za pomoc w wykonywaniu zwyczajnych statutowych działań Towarzystwa, dziękujemy Wam serdecznie za wszystko.
Była kawa i tort domowej produkcji, trochę wspomnień, ale przede wszystkim była serdeczna, przyjacielska atmosfera, która sprawiła, że spotkanie przeciągnęło się. Żegnaliśmy się z obietnicą dalszej, wspólnej pracy na rzecz naszej organizacji.

Zarząd

 

Zapraszamy na zebrania Zarządu wszystkich Absolwentów Liceum T. Zana zainteresowanych Towarzystwem Absolwentów. Jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy dla usprawnienia naszej działalności.

Strona 100 lecia Zana
Logo 100 lecia
Strona Liceum

Logo Towarzystwa

Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Koleżanki i Koledzy Aby stać się członkiem Towarzystwa wystarczy po zapoznaniu się ze statutem wypełnić deklaracje członkowską i wysłać ją na adres korespondencyjny podany w zakładce kontakt z nami. Składka członkowska wynosi 50 złotych rocznie.

Kontakt

Niezbędne linki
Dokumenty